DANE KONTAKTOWE

Uniwersytet Trzeciego Wieku w Pile
ul. Wojska Polskiego 18 I p.
64-920 PIŁA
Tel.: 67 211 73 12
e-mail: utw@wsb.pila.pl

Sekretariat czynny
w każdy roboczy wtorek, środę
i czwartek w godz. od 10.00 do 13.00
Imię i Nazwisko

Adres e-mail

Wiadomość


AKTUALNOŚCI


" Mikolajkowe strzelanie"
Dnia 4 grudnia br. Harcerski Krąg Seniorów " Wierna Brać" został zaproszony na 
" Mikolajkowe strzelanie" do Centrum Strzelectwa Sportowego " Tarcza". Zaproszenie dotyczyło również instruktorów i harcerzy starszych Hufca ZHP Piła.
---
III PRZEGLĄD TWÓRCZOŚCI I AKTYWNOŚCI SENIORÓW W CZARNKOWIE
Pięknie, twórczo i bardzo licznie... to zwieńczenie kulturalnej jesieni w III Przeglądzie Twórczości i Aktywności  Seniorów zorganizowanym przez czarnkowski Uniwersytet Trzeciego Wieku. Udział wzięło 8 UTW z północnej Wielkopolski; tradycyjnie już: Chodzież, Margonin, Piła, Trzcianka i Wągrowiec, a w tym roku dołączyły jeszcze UTW z Sierakowa i Wronek.
W Przeglądzie wzięli też udział przedstawiciele Klubu Seniora, Polskiego Związku Emerytów i Rencistów, Polskiego Stowarzyszenia Diabetyków oraz Polskiego Związku Niewidomych z Czarnkowa.
 
---
Grudniowe spotkanie audytoryjne
Dodatkowa informacja dotycząca grudniowego spotkania audytoryjnego. 
---
Grupa języka rosyjskiego
Uwaga! Zapraszamy słuchaczy do zapisywania się na naukę języka rosyjskiego.
---
Poniedziałek na dobry początek tygodnia.
Piękne słońce , -2° na termometrze, lekki biały puch a nieustraszona grupa „ kijarzy”,  „patyczaków” (jak zwał tak zwał) licznie wstawiła się na miejscu zbiórki aby zgodnie z założeniem wybrać się na zielonki.
---
Ekologia to także zdrowe odżywianie.
Hołdując  powyższej zasadzie zaprosiliśmy panią Alicję Tomaszewską, która wygłosiła prelekcję pt: „Zdrowe jelita, zdrowa żywność’. Pani Alicja zna doskonale tematykę zdrowego odżywiania, gdyż na co dzień prowadzi w Pile sklep „Produkty Benedyktyńskie”, 
---
Fenomen Karola Wojtyły
Jak na wstępie zaznaczył p. Czesław Pochyra na temat naszego Papieża nakręcono dziesiątki filmów, napisano wiele książek i wydawać by się mogło , że o Karolu Wojtyle wiemy wszystko - dlatego prelegent postanowił przedstawić mniej znane lub wcale nie znane fragmenty z życiorysu naszego Wielkiego Polaka.


Patronat władz samorządowych
Powiat Pilski Piła500.pl
Patronat naukowy
WSB WSG UAM